sergirehberi.comSERGİ     SANATÇI     MEKAN

Gizlilik Politikası | SergiRehberi.Com

Gizlilik:

Elektronik posta adresiniz, başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, www.sergirehberi.com sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, bizim dışımızda, sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya kullanıcının, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği en üst seviyede korunmaktadır. Sergirehberi.com içinde ziyaretçilerden tüketicilerden ve üreticilerden alınan bilgiler sadece bu site kapsamında değerlendirilir. Lütfen kişisel bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz; siparişiniz ile ilgili her türlü işlem bize sağlamış olduğunuz bilgi vasıtasyla yapılacaktır.Kredi kartı bilgilerinizin güvenliği:

www.sergirehberi.com ile sizlere 24 saat kesintisiz hizmet verilmesi hedeflenmiştir. Ödeme işlemlerinde alternatif olarak kullanabileceğiniz kredi kartı bilgileriniz sistemimizde kayıt edilmez ve saklanmaz.

Tarayıcınız (Internet Explorer, Mozilla, vs.) bu sertifikayı tanıyacak ve ziyaret ettiğiniz sayfaların güvenli olduğunu size hatırlatacaktır:

* Adres satırında güvenli sayfa anlamına gelen https:// (secure pages) ile başlayan adresleri gösterecektir.

* Tarayıcınızın sağ üst veya alt kısmında güvenlik durumunu belirten KİLİT simgesini göreceksiniz.

Güvenlik sistemimiz tüm güncel tarayıcılar ile uyumludur.


Bu internet sitesinin kullanıcıları Gizlilik İlkesini ve Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar.

İletişim    Üyelik/Hizmetler
Gizlilik Politikası    Kullanıcı Sözleşmesi